Polyfunkčný dom na Bazovej ulici

Ponúka byty

s premyslenými dispozíciami v príjemnom a zabývanom prostredí vyhľadávanej bratislavskej štvrti Nivy v MČ Ružinov a zároveň na hranici s MČ Staré Mesto, s množstvom zelene, detských ihrísk, exteriérových športovísk a bezpečných dvorov.

Výborná lokalita v blízkosti Trnavského mýta a Mlynských Nív, kde prebieha výstavba novej autobusovej stanice a budúceho obchodného downtownu mesta Bratislavy, má dobré dopravné napojenie, má príjemnú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou ako aj autom.

Okolie

Občianska vybavenosť

V dobrej dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, zdravotnícke a kultúrne zariadenia, nákupné centrá i plochy zelene. Konkrétne ide o materskú, základnú a strednú školu na Kulíškovej a Kvačalovej ulici, o polikliniky na Trnavskom mýte a na Tehelnej ulici a o spoločenský dom Nivy s kinom Nostalgia.

Neďaleko je aj Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum a Národný futbalový štadión, v ktorých sa uskutočňujú nielen športové, ale aj bohaté kultúrno-spoločenské a koncertné podujatia. V blízkej dostupnosti je aj nákupné centrum Centrál, výnimočný polyfunkčný komplex s autobusovou Stanicou Nivy a tiež park na Svätoplukovej ulici.
Len stručné vymenovanie týchto okolitých funkčných miest dôležitých pre život, svedčí o vynikajúcej polohe polyfukčného domu.