Polyfunkčný dom na Bazovej ulici

Ponúka byty

s premyslenými dispozíciami v príjemnom a zabývanom prostredí vyhľadávanej bratislavskej štvrti Nivy v MČ Ružinov a zároveň na hranici s MČ Staré Mesto, s množstvom zelene, detských ihrísk, exteriérových športovísk a bezpečných dvorov.

Výborná lokalita v blízkosti Trnavského mýta a Mlynských Nív, kde prebieha výstavba novej autobusovej stanice a budúceho obchodného downtownu mesta Bratislavy, má dobré dopravné napojenie, má príjemnú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou ako aj autom.

Plánované dokončenie stavby 4Q/2022

Okolie

Občianska vybavenosť

V dobrej dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, zdravotnícke a kultúrne zariadenia, nákupné centrá i plochy zelene. Konkrétne ide o materskú, základnú a strednú školu na Kulíškovej a Kvačalovej ulici, o polikliniky na Trnavskom mýte a na Tehelnej ulici a o spoločenský dom Nivy s kinom Nostalgia.

Neďaleko je aj Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum a Národný futbalový štadión, v ktorých sa uskutočňujú nielen športové, ale aj bohaté kultúrno-spoločenské a koncertné podujatia. V blízkej dostupnosti je aj nákupné centrum Centrál, výnimočný polyfunkčný komplex s autobusovou Stanicou Nivy a tiež park na Svätoplukovej ulici.
Len stručné vymenovanie týchto okolitých funkčných miest dôležitých pre život, svedčí o vynikajúcej polohe polyfukčného domu.

Financovanie

Projektu Bazova

Financovanie výstavby projektu je zabezpečené prostredníctvom najväčšej banky na Slovensku, ktorou je Slovenská sporiteľna, a.s.

SLSP zároveň financuje aj hypotekárne úvery pre našich klientov, pre ktorých má pripravené zvýhodnené podmienky:

  • Vďaka Hypotéke bez prekážok pohodlne zrealizujete svoje sny a plány.
  • Zvýhodnený úrok vďaka vernostnému programu Výhodný súčet.
  • Poplatok za poskytnutie hypotéky 0 eur.
  • Bez predloženia znaleckého posudku na kupovanú nehnuteľnosť.

V prípade záujmu o pomoc so zabezpečenie financovania kúpy nehnuteľnosti v našom projekte nás neváhajte kontaktovať. Financovanie je možné aj prostredníctvom iných bánk.